Par mums

   SIA „Brokeru aģentūra ROOT” ir Latvijas apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kas darbojas kopš 2005. gada. Mūsu brokeru aģentūras klienti ir juridiskas, fiziskas personas, kā arī pašvaldības. Mēs strādājam ar visiem apdrošināšanas veidiem, kā arī ar visām apdrošināšanas sabiebrībām. Šobrīd uzņēmumā aktīvajā pārdošanā un klientu apkalpošanā strādā vairāki sertificēti un pieredzējuši apdrošināšanas brokeri. Taču esam arī inovatīvi un atvērti jauniem izaicinājumiem, iespējām un risinājumiem. Tas nozīmē, ka dodam iespēju arī mazāk pieredzējušiem, bet daudzsološiem kolēģiem iespēju darboties un ienest jaunu vēsmu mūsu darbībā.

   Mēs esam PIRMĀ UN VIENĪGĀ brokeru sabiedrība, kas izveidojusi savu saistīto uzņēmumu, SIA „Latvijas apdrošinātāju autoserviss”, kas dod klientam īpašus bonusus, gadījumā, ja pie mums tiek apdrošināta automašīna. Servisam ir līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām. Tādā gadījumā SIA „Brokeru aģentūras ROOT” apdrošinātās automašīnas tiek remontētas uzreiz pēc negadījuma, negaidot saskaņojumu no apdrošināšanas kompānijām.

   SIA „Brokeru aģentūra ROOT”  ir Latvijas Apdrošināšanas Brokeru asociācijas biedrs, kā arī mūsu profesionālā darbība pilnībā atbilst brokeru darbības asociācijas Ētikas kodeksam.

 

 

Kārtība, kādā tiek izskatītas klientu sūdzības (PDF)