Veselības apdrošināšana privātpersonām

   Pašlaik Latvijā ir iespēja apdrošināt veselību arī gadījumā, ja to nenodrošina darba devējs, kā juridiska persona. Privātpersonu apdrošināšanu piedāvā AAS IF un Compensa.

·                   Iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu, ja to nenodrošina darba devējs vai, ja esat pašnodarbinātais vai arī neesat nodarbināts.

·                   Polise sedz neparedzētus izdevumus saistīus ar veselību. Apdrošināšanas polise sedz gan pacienta iemaksas, gan maksas medicīnas pakalpojumus.

·                   Ir iespēja izvēlties papildus programmas, ar papildus segumu.

·                   No apdrošināšanas prēmijas summas no Valsts Ieņēmumu dienesta var saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumus.

·                   Ne vienmēr nepieciešams ģimenes ārsta norīkojums, un nav jāgaida rindās uz valsts apmaksātiem pakalpojumiem.

·                   Ja izvēlaties IF polisi, tad:

  • Polišu cenas ir pieejamas. Īpaši izdevīgas - esošiem If klientiem (ar spēkā esošu 12 mēnešu apdrošināšanas polisi privātpersonas veselības apdrošināšanas polises izdošanas brīdī), vai ja pērkat veselības apdrošināšanu ģimenei (vismaz 2 cilvēki ar kopīgu mājsaimniecību).
  • Ja pēc pirmā gada vēlēsities arī turpmāk pirkt If privātpersonu veselības apdrošināšanas polisi, ar katru nākošo gadu polises nosacījumi kļūs izdevīgāki.