ROOT jaunumi

 

    ROOT kolektīvs izsaka dziļu līdzjūtību 7. septembra notikušās traģiskās aviokatastrofas, kurā gāja bojā Kontinentālās hokeja līgas kluba komanda LOKOMATIV ģimenēm, bijušajiem komandas biedriem, faniem.

   Īpaši Latvijas leģendārajam hokejista Kārļa Skrastiņa tuviniekiem, draugiem un faniem visā pasaulē.

 

ROOT kolektīvs

 

 

 

 

 

Jauna sezona – jaunas izklaides!

 

   Kā jau iepriekš esmu minējusi savos rakstos par Brokeru aģentūras ROOT komandu, tad katru gadu rīkojam divus lielos pasākumus – Ziemassvētkus/Jauno gadu, ka arī Līgo svētkus. Neticami, bet Līgo vairs nav aiz kalniem! Tagad mēs cītīgi gatavojamies Jāņu dienas pasākumam, lai varētu atgūt spēkus un jaunām, iedevsomojošām emocijām uzsākt vasaras sezonu.

   Lai saliedētu komandu un uz savas ādas izbaudītu sasniegtos panākumus darbā, tad izbaudīsim īstu lidojumu augstumos!!! ROOT komanda dodas uz Airodium!!! Un ne tikai! Aktīva un veselīga atpūta ir pamats labai pašsajūtai un iedvesmai J

   Noteikti būs arī „atskaite” mūsu mājas lapas galerijā!

 

Priecīgus un līksmus LĪGO arī Jums!!!

 

 

Raksts ievietots: 25.05.2011

 

PAVASARIS

 

Pavasaris ir iedvesmas laiks ne tikai dabā, bet arī  mūsu uzņēmumā!

 

   Brokeru aktivitāte ir daudz augstāka, un mūsu mērķi aug arvien lielāki. Mūsu uzņēmuma, Brokeru aģentūras ROOT, uzstādījums

 

         KĻŪT PAR BROKERU AĢENTŪRU NR.1

 

ko mērķtiecīgi un ar lielu atbildības sajūtu, pret mūsu katru klientu, gan lielāku, gan mazāku, īstenojam. Ceļam mūsu brokeru kvalifikāciju, jo attīstīsies tas, kas mācīsies un mainīsies. Gatavojam klientu apkalpošanas kursus, lai Jūs apkalpotu arvien labāk, apmeklējam ne tikai apdrošinātāju rīkotas apmācības, bet katru nedēļu organizējam padziļinātas apmācības nestandarta apdrošināšanas veidiem, analizējam esošos noteikumus detalizēti, lai perfekti piemeklētu klientam labāko segumu, konkrētam gadījumam.

   Ceru, ka ar savu iniciatīvu iedvesmosim arī Jūs!

 

VEIKSMI!!!

 

Raksts ievietots: 07.04.2011

 

 

 

 

 Brokeru aģentūra ROOT – inovatori ne tikai apdrošināšanas produktu jomā.

 

   Mēs kā kompānija, kas Latvijas apdrošināšanas brokeru tirgū ir salīdzinoši nesen – tikai 5 gadus, salīdzinot ar mūsu priekšgājējiem, kas jau darbojas 15 un vairāk gadus un ir starptautisku kompāniju pārstāvji. ROOT mērķtiecīgi strādā pie tirgus paplašināšanas un zinām pēc pieredzes, ka klients ir jāpiesaista ne tikai ar mūsu pieredzi, zināšanām, apkalpošanu, bet pastāvīgi mūsu rīcībā jābūt kādam „knifiņam”. Viens no tādiem ir jau mūsu daudz pieminētais SIA „ROOT Motors”. Tas nav viss. Mēs meklējam visāda veida pieejas, ieskaitot, mārketinga pasākumus, kur vienu no jaunākajiem, par ko esam saņēmusi uzslavas arī no apdrošināšanas kompāniju puses, par radošu pieeju ir īpaši izstrādātas mūsu uzņēmuma veidlapas. Kur slēpjas šis knifiņš, varat pārbaudīt saņemot mūsu izdotu polisi J

 

                                                                                                                            Raksts ievietots: 11.03.2011.

 

MŪSU LEPNUMS!!!

„ROOT MOTORS” ,mūsu brokeru aģentūrā  apdrošinātās automašīnas tiek remontētas uzreiz pēc negadījuma, negaidot saskaņojumu no apdrošināšanas kompānijām.

  • Tiek aizpildīti visi negadījumam nepieciešamie dokumenti un formalitātes
  • Tiek ietaupīts laiks
  • Automašīnas dīkstāve tiek samazināta līdz minimumam

   Kā arī serviss piedāvā dažādas atlaides uz remontdarbiem, klientiem, kas apdrošina savu  automašīnu vai autoparku    SIA „Brokeru aģentūrā ROOT”.

   Serviss „ROOT MOTORS” veic dažāda veida pakalpojumus:

  • auto virsbūves remonts un krāsošana
  •  ritošas daļas diagnostika un remonts
  •  tāmes sastādīšana un saskaņošana ar apdrošināšanas kompānijām.

Raksts ievietots: 01.12.2010.

 

KVALIFIKĀCIJAS CELŠANAS KURSI

   Visiem brokeriem, kā arī pārējiem ofisa darbiniekiem ar MERCURI International palīdzību tiek rīkots seminārs. Sadarbības izdevīguma pamatošana klientam, kas veicina mūsu prasmes un iemaņas efektīvai klātienes sarunai ar jaunu klientu. Protams, arī ar esošo klientu attiecību un sarunu efektivitātes paaugstināšanai.

   Šis ir jau trešais mācību seminārs un noteikti pie tā mēs neapstāsimies.

 

Raksts ievietots: 20.11.2010